Uwalnianie się z samochodu po dachowaniu

Wypadek może się przytrafić każdemu, nawet najlepszemu kierowcy. Czasami zdarza się, że osoby biorące w nim udział nie odnoszą obrażeń w wyniku samego wypadku, tylko później, w trakcie uwalniania się z samochodu. Najczęściej do tego typu zdarzeń dochodzi po dachowaniu, kiedy samochód ustawi się do góry kołami, lub na boku. Pasażerowie, nieświadomi zagrożeń, odpinają wtedy jak najszybciej pasy i spadają na dach samochodu doznając często, bardzo niebezpiecznych, urazów głowy i kręgosłupa szyjnego.

Chcemy, jak najlepiej przygotować naszych kursantów do stawienia czoła każdej z sytuacji jaką mogą napotkać na drodze – również tych najmniej przyjemnych. Dla tego też, specjalnie z myślą o Twoim bezpieczeństwie proponujemy udział w wyjątkowym szkoleniu; „samouwalnianie się z pojazdu po dachowaniu.”

Szkolenie odbywa się na specjalnym symulatorze, gdzie, oczywiście po przeszkoleniu teoretycznym, każdy będzie mógł osobiście przećwiczyć wychodzenie z auta postawionego do góry kołami, lub na boku. Okazuje się, że kiedy nagle wszystko znajduje się nie tam gdzie powinno, nie jest to takie proste. Tym bardziej kiedy nie jesteśmy w samochodzie sami, a na przykład w pięć osób... Ćwiczenie zachowań które mogą uratować życie w kontrolowanych warunkach symulatora jest w 100% bezpieczne i dostarcza niezapomnianych przeżyć, jednocześnie dając niezbędne umiejętności.

Oczywiście oferta ta jest skierowana nie tylko do naszych kursantów, ale dla każdego, kto chciałby nauczyć się czegoś nowego. Dlatego też zachęcamy do wzięcia udziału w tym dodatkowym szkoleniu – tym bardziej, że szkolenie dla naszych kursantów jest GRATIS! (Osoby nie będące naszymi kursantami płacą 35 zł)

Kilka zdjęć ze szkolenia.

nCMS